kim jest

Odkrywca smaku

Rodzinna tradycja, sprawdzone receptury, najwyższej jakości surowce pochodzące od lokalnych dostawców – wszystko to sprawia, że nasze produkty zachwycają smakiem. Nasi klienci doceniają smak i jakość naszych wędzonych wędlin, ryb oraz specjałów, które powstają w naszej wędzarni. Od samego początku swą produkcję opieramy na najlepszej jakości mięsie i rybach. Nie dodajemy żadnych ulepszaczy smakowych. Ten charakterystyczny smak uzyskujemy dzięki kompozycji naturalnych przypraw. Jednak nie tylko te składniki wpływają na wysoką jakość naszych wyrobów. Duży wpływ ma także tradycyjna metoda wędzenia na drewnie olchowym i/lub bukowym. Dzięki wypracowanym procesom wędzenia uzyskujemy wędliny o doskonałym smaku i aromacie.

zobacz produkty

Żałuję, że tak późno odkryłem to miejsce. Bardzo smacznie i zawsze świeże wyroby. Spróbowałem wędlin, ryb i serów - wszystko jest rewelacyjne!
Tomasz Sz.
Przepyszne, zawsze świeże wędliny i rybki. Próbowaliśmy już większości produktów z asortymentu i wszystko smakowało. Na pewno jeszcze wrócimy po więcej.
Karolina B.
naturalnie wędzone mięso

nasi

Dostawcy

Nasi dostawcy to lokalne firmy, działające na rynku województwa warmińsko-mazurskiego. Głównym  dostawcą mięsa jest ZM Kawski – Susz. Dostawców ryb mamy kilku: Tahami Fish Sp. Z o.o. z Lidzbarka Warmińskiego – ryby mrożone; Gospodarstwo Rybackie Szwaderki Sp. z o.o. – pstrąg tęczowy, pstrąg, jesiotr; GR Michałki, Pasym – węgorz oraz Gospodarstwo Rybackie „Bartołty Wielkie” Piotr Fenicki – w sezonie – sielawa.

kontakt

  • Bez sztucznych ulepszaczy
  • Tylko naturalne przyprawy
  • Dym olchowy/bukowy
  • Surowce od lokalnych dostawców